TÄHELEPANU!

Lugupeetud kliendid!

Meil on hea meel teatada Teile, et Eterna Koolituskeskus töötab ka sellel suhtluse sunnitud piirangute ajal. Koolitused on üle viidud veebikeskkonda, mis võimaldab Teil sukelduda valitud aine õppimisse kodust või kontorist lahkumata.

Tänu sellisele õppeviisile saab õppida kõikjal üle meie maailma.
Teil on suurepärane võimalus kasutada seda aega uue elukutse omandamiseks, erialase kvalifikatsiooni tõstmiseks ja võõrkeele õppimiseks. Veetke aega kasulikult! Valige teadmised – see on parim investeering tulevikku!

Sisekoolitused Teie ettevõttele

sisekoolitusedEterna Koolituskeskus korraldab sisekoolitusi lähtuvalt just Teie ettevõtte vajadustest! Kui Te tellite koolituse oma ettevõttesse või asutusse meie firmalt, siis Te võite olla kindlad, et korraldame ja viime läbi koolituse, arvestades Teie ettevõtte iseärasusi ja meeskonna soove.

Me pakume sisekoolitusi erinevatel koolitusteemadel ja eri valdkondades. Oleme Teile igati abiks sisekoolituste korraldamisel. Palume võtta meiega ühendust e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kohustusliku väljaõppe koolitused

ohrana truda 3OOTAME TEID KOHUSTUSLIKU VÄLJAÕPPE KOOLITUSTELE! Me pakume Teile õpet töö- ja tuleohutuse ning ka esmaabi ja toiduhügieeni koolitustel, mida me korraldame nii Jõhvis, Narvas kui ka Tallinnas. Koolituste ajakavaga Te võite tutvuda SIIN.

detskaja-shkola

Для образовательных учреждений

detskaja-shkola

Частная школа по интересам ETERNA объеденяет Детскую языковую школу и Школу развития дошкольников.

kursy-dlja-vzroslyh

Профессиональное обучение