Sisekoolitused Teie ettevõttele

sisekoolitusedEterna Koolituskeskus korraldab sisekoolitusi lähtuvalt just Teie ettevõtte vajadustest! Kui Te tellite koolituse oma ettevõttesse või asutusse meie firmalt, siis Te võite olla kindlad, et korraldame ja viime läbi koolituse, arvestades Teie ettevõtte iseärasusi ja meeskonna soove.

Me pakume sisekoolitusi erinevatel koolitusteemadel ja eri valdkondades. Oleme Teile igati abiks sisekoolituste korraldamisel. Palume võtta meiega ühendust e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kohustusliku väljaõppe koolitused

ohrana truda 3OOTAME TEID KOHUSTUSLIKU VÄLJAÕPPE KOOLITUSTELE! Me pakume Teile õpet töö- ja tuleohutuse ning ka esmaabi ja toiduhügieeni koolitustel, mida me korraldame nii Jõhvis, Narvas kui ka Tallinnas. Koolituste ajakavaga Te võite tutvuda SIIN.

"KOOLITUSKONVERENTS 2020

image0 min 1

Kallid sõbrad!

Meil on rõõm teatada Teile meeldivat uudist. 13. novembril toimus Tallinnas iga- aastane Koolituskonverents 2020, kus autasustati Eesti parimaid koolitajaid. Meie Eterna Koolituskeskus on esimese kolme hulgas!

Hea meelega aitame kõiki, kes on valmis ennast täiendada ja areneda!

 

ISEÄRALIKUD JÕULUD

ISEÄRALIKUD JÕULUD

DSC 6221 1024x681

21.12.19 kell 11.00 aadressil Jõhvi, Uus 2 toimub meister – klass skrapbookingi stiilis.  Kõigil soovijatel on võimalus tutvuda selle huvitava kunstisuunaga! Skrapbuling on vaba loometegevus, kus pole kindlaid raame ega piiranguid ning materjaliks võib olla praktiliselt kõik – tuleb vaid fantaasial lennata ning protsessi nautida. 

Meie meister – klass pakub kaks tööd: märkmiku või päeviku valmistamine. Loov õpetaja tutvustab teile tööriistu ja töövõtteid ning igaüks saab oma kätega teha kordumatu kingituse ja samas praktilise asja endale või oma lähedastele. Meie stuudio sõbralik õhkkond aitab originaalsete tööde valmistami - sele kaasa.

detskaja-shkola

Для образовательных учреждений

detskaja-shkola

Частная школа по интересам ETERNA объеденяет Детскую языковую школу и Школу развития дошкольников.

kursy-dlja-vzroslyh

Профессиональное обучение