KOOS ME OLEME EDUKAD!

image0 min 1

Kallid sõbrad!

Meil on rõõm teatada Teile meeldivat uudist. 13. novembril toimus Tallinnas iga- aastane Koolituskonverents 2020, kus autasustati Eesti parimaid koolitajaid. Meie Eterna Koolituskeskus on esimese kolme hulgas!

Hea meelega aitame kõiki, kes on valmis ennast täiendada ja areneda!

 

TÖÖTA JA ÕPI !

2 6 2 Phone Shop Customer Assistant

Sellel aastal pakub Töötukassa programmi “Tööta ja õpi” raames veel rohkem võimalusi elukutse vahetamiseks või kutseoskuse täiendamiseks. On laiendatud ümberõppimisele lubatud elukutsete nimekiri ja suurendatud tasuta koolitust võimaldav.

Meie õppekeskuses omandate kaasaegsed ja nõutavad elukutsed, mis võimaldavad Teil tõsta oma konkurentsivõimelisust tööturul. Meie koolituste õppeprogrammid uuenevad pidevalt ja vastavad kutsestandardi nõuetele, meie õpetajad on ühed parimaid.

Projektijuht, raamatupidaja, ettevõtja, sekretär – juhataja abi, laohoidja, tugiisik jt.

Meie kursused aitavad Teil oma võimalusi laiendada ja kutseelu uuendada.

                                                                   Lisainformatsioon: tel +372 526 3216 ja e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sisekoolitused Teie ettevõttele

sisekoolitusedEterna Koolituskeskus korraldab sisekoolitusi lähtuvalt just Teie ettevõtte vajadustest! Kui Te tellite koolituse oma ettevõttesse või asutusse meie firmalt, siis Te võite olla kindlad, et korraldame ja viime läbi koolituse, arvestades Teie ettevõtte iseärasusi ja meeskonna soove.

Me pakume sisekoolitusi erinevatel koolitusteemadel ja eri valdkondades. Oleme Teile igati abiks sisekoolituste korraldamisel. Palume võtta meiega ühendust e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kohustusliku väljaõppe koolitused

ohrana truda 3OOTAME TEID KOHUSTUSLIKU VÄLJAÕPPE KOOLITUSTELE! Me pakume Teile õpet töö- ja tuleohutuse ning ka esmaabi ja toiduhügieeni koolitustel, mida me korraldame nii Jõhvis, Narvas kui ka Tallinnas. Koolituste ajakavaga Te võite tutvuda SIIN.

detskaja-shkola

Для образовательных учреждений

detskaja-shkola

Частная школа по интересам ETERNA объеденяет Детскую языковую школу и Школу развития дошкольников.

kursy-dlja-vzroslyh

Профессиональное обучение