Eesti keel

 

eesti lipp

Me pakume A1-, А2-, B1-, В2- ja C1-taseme eesti keele kursuseid. Meie kursustel Te saate valmistuda ette tasemeeksami sooritamiseks (alates A2 kuni C1).

Lisaks tasemeeksami ettevalmistuse kursustele töötavad ka teised rühmad:

  • eesti ärikeel
  • eesti kõnekeel
  • erikursused kliendi tellimisel

Õppetöö toimub Tallinnas ja Jõhvis. Meil on rõõm pakkuda Teile õpet nii päeva- kui ka õhturühmades. Te saate õppida rühmades, kus on osalejate arv võib olla erinev. Lisaks on võimalik õppida individuaalõppe vormis.

Ühe akadeemilise tunni hind rühma jaoks:

  • õpperühm (2 – 3 inimest): 12.00 EUR (+ km)
  • õpperühm (4 – 6 inimest): 10.40 EUR (+ km)
  • õpperühm (7 – 8 inimest): 8.90 EUR (+ km)
  • õpperühm (9 ja rohkem inimesi): 7.90 EUR (+ km)

Individuaalõpe: 26.00 EUR (+ km)

Püsikliendile - allahindlus 5%!

Tegevusloa number 1.1 -3/16/119 (Haridus- ja teadusministeeriumi 26.06.2016 käskkiri)

 

Eterna Koolituskeskus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi tutvustust Te saate vaadata siit.

Tootukassa Toota ja opi

Registreerimine tel 602 7688, 5560 5751 ja 526 3216 või e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 Eesti keel A1-tase

Antud kursus on mõeldud algajatele, kes soovivad õppida eesti keelt päris algusest. See on A1-taseme kursus, mis läheb kasuks ka neile, kes tahavad alustada eesti keele õppimist.

Eesti keel A2-tase

Antud kursus on neile, kellel on algteadmisi eesti keeles. Sobib eesti keele A1-taseme kursustel õppinutele või neile, kes õppisid eesti keelt koolis palju aastaid tagasi. Õppida saavad need huvilised, kes tahavad oma teadmisi täiendada ja jätkata eesti keele õppimist.

Eesti keel B1-tase

Antud kursus on neile, kellel on algteadmisi eesti keeles. Sobib ka A2-taseme kursustel õppinud inimestele. Kursuse eesmärk on B1-taseme eksamiks ettevalmistamine, aga õppida saavad ka need, kes tahab jätkata eesti keele õppimist.

Eesti keel B2-tase

B2-tase on võõrkeele iseseisva kasutaja tase. See kursus on mõeldud neile, kellel on põhjalikke teadmisi eesti keeles. Kasulik on ka neile, kes õppisid B1-taseme kursustel. Kursuse eesmärk on B2-taseme eksamiks ettevalmistamine, aga õppida saavad ka need, kes täiendada oma keeleteadmisi ja arendada keeleoskust.

Eesti keel C1-tase

C1-tase on võõrkeele vilunud kasutaja tase. Antud kursus sobib neile, kes valdab nii kirjalikku kui ka suulist keelt, aga tahaks täiendada oma teadmisi ja oskusi sel alal. Toob kasu ka B2-taseme kursustel õppinud inimestele. Kursuse eesmärk on C1-taseme eksami sooritamiseks ettevalmistamine, aga sobib ka neile, kes tahab jätkata oma eesti keelt õpinguid.

Õppijate tagasiside eesti keele koolituste kohta:

Lia: "Meeldis väga see, et koolitusel oli antud palju teste."

Ljubov: "Tänan kursuste eest! Sain väga palju teada grammatikast. Pedagoog oli väga tubli."

Маia: "Mulle meeldis kõik - õpetamisstiil, suhtumine, sõbralik õhkkond. Tänu sellele koolitusele ma tuletasin meelde palju seda, mis olen varem õppinud, ja ma sain teada palju uut."

17.08.18 29.03.19
Jõhvi
Eesti keel algajatele (А1)

17.08.18 30.11.18
Jõhvi
Eesti keel algajatele

12.09.18 28.12.18
Jõhvi
Eesti keel algajatele

12.10.18 19.04.19
Jõhvi
Eesti keel algajatele (А1)