Haridusdisain. Tänapäevaste koolituskursuste loomine

104 est koolitusHaridusdisaini kursus on teie õnnelik pilet nii veebi- kui ka klassiruumis toimuvate koolituste professionaalse arendamise maailma! Õpite haridustoote loomise protsessi nullist.

Õpite koostama õppekavasid nii veebi- kui klassiruumis toimuvate koolituste jaoks. Teist saab spetsialist, kes suudab käivitada oma projekti või saada tööd suures ettevõttes.

LÄHEMALT >>>

REGISTREERIMINE JA LISAINFO: +372 5263 216 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Haridusdisain. Õpitulemuste rakendamine ja hindamine

102 est koolitusKas soovite luua koolitusprogramme, mis pole mitte ainult informatiivsed, vaid ka tõeliselt tõhusad?

Haridusdisaini kursus on teie õnnelik pilet nii veebi- kui klassiruumis toimuvate kursuste professionaalse arendamise maailma!

Oskate kasutada koolituse efektiivsuse hindamise elemente testiülesannete koostamiseks ja juhtumite väljatöötamiseks

LÄHEMALT >>>

REGISTREERIMINE JA LISAINFO: +372 5263 216 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Projektijuht

proektijuht eesti

Projektijuht Koolituse eesmärk on teadmiste ja oskuste omandamine, mis võimaldab õppijal töötada projektijuhina.

LÄHEMALT >>>

 

 

 

REGISTREERIMINE JA LISAINFO: +372 5560 5751 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Veebi ja UX/UI disainer

webuix eestiKoolituse eesmärk seisneb komplekssete teadmiste ning oskuste kujunemiseks edukaks tööks veebi-, UX/UI disaini ja veebiarenduse valdkonnas.

Lähemalt >>>

 

 


REGISTREERIMINE JA LISAINFORMATSIOON: +372 5819 0798 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eripedagoogika eelkooliealistele õppeasutustele

eripedKutsume Teid Eripedagoogika koolieelsetele asutustele kursustele, mis annab õppe- ja kasvatustöö alused erivajadustega lastega töötamiseks. 

Loe lähemalt >>>

Kursus toimub vene keeles

 

 

REGISTREERIMINE JA LISAINFO: +372 526 3216 | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

reaalsus

opeastustele

LK Eterna