Inimese Disaini süsteem

works

Inimese disain – uus, kaasaegne eksperimentaalne teadus inimese unikaalsusest, mis on väga paljude teaduslikke ja hingeliste teadmiste sünteesiks, ning aitab lahendada isiklikke ning perekondlikke probleeme. Inimese disaini tõi kasutusse 1990 aastatel kanaadlane Ra Uru Hu (Alan Robert Krakower). 1987 aastast hakkas ta uurima ning edastama maailmale inimese geneetilise unikaalsuse kirjeldust (www.jovianarchive.com).

Inimese disaini peamised mõisted

Inimese disaini süsteem – see on teadus diferentsiatsioonist. See näitab, et igaüks meist omab unikaalse disaini ja enda individuaalse saatuse. Meie unikaalsuse võimalused on peidetud geneetilises matsiitsis. On olemas miljoneid variatsioone ning samal ajal igaüks meist omab spetsiifilist konfiguratsiooni. Inimese disain kasutab individuaalse kaarti ehk Bodygraph´i, et graafiku abiga kujundada iga inimese geneetilise koodi. Bodygraph´s me võime näha, mis teeb meid unikaalseks. See on konkreetne inimloomuse kaart.

Inimese disaini eesmärgiks on teie unikaalsuse näitamine. Esiteks läbi selle, kus te olete kindlaksmääratud. Niisiis, esimene samm enesetundmaõppimises – teie määratluse väljaselgitamine. Esimene samm iseenda olemiseks seisneb selles, et te teate, mille peale loota. Järgmine samm Inimese Disainis viib teid selleni, et te näeksite, kus te olete avatud. Iseendana olemiseks tuleb kõigepealt märgata tingitud kohad, seejärel peatuda identifikatsiooni protsessi avatud Keskustega.
Puhastus tingitustest võtab seitse aastat. Neid aastaid on vaja ka selleks, et arusaavus jõuaks teie rakkudesse ja puhastus toimuks loomulikumalt. Selle hetkeni, kui iseendana olemine ei ole teie jaoks loomulik, te ei saa lasta enda aju. Igaüks võib iseendana olla. Lihtsalt see iseendaga töö võtab seitse aastat.

Selle keerulise töö tasuks on enda inimloomuse äratundmine. Iseendana olemine tähendab olla fundamentaalselt terve. Ja kui te, olles sellena, kes te olete, jääte haigeks, siis see tähendab seda, et haigestusite millegagi, millega saate hakkama.

Elades kokkulepitud elu, mitte enda oma, tõenäoliselt jääte haigeks, kuna te puutute kokku energiatega ja ei saa vastu pidada, kuna geneetiliselt ei ole selleks varustatud.

Inimese Disain on instrument, tänu millele te saate avastada, millega teie keha on kohanenud ja kuidas õigesti käituda. Neile, kes tunneb, et selles süsteemis midagi on, on olemas ainuke võimalus selles veenduda – kontrollida selle eksperimentaalseslt. Tähendab, eksperimenteerida enda eluga, kasutades praktilisi nõuandeid, mida Inimese Disain pakub, jagades neid geneetilisteks tüüpideks ja kirjeldades inimese tunnete seadusi. Kui eksperimendi jooksul selgub, et elu on muutunud tervislikumaks ja kulgeb keskkonna vastupanuta (haigused, traumad, tragöödiad, probleemid tööl ja perekonnas), siis see tõestab, et inimesel oli õigus.

Tänapäeval eksperimendis osaleb palju inimesi erinevatest riikidest. Hetkel veel ei ole fundamentaalset statistikat, aga on kogutud väga palju põnevat materjali. Loomulik, et eksperimendi jaoks on vajalik informatsiooni olemasolu endast ja enda mehaanikast. Reiv-Kaardi täieliku kirjelduse võimaldamine eksperimendi jaoks on Inimese Disaini analüütikute töö. Seda tehakse sündimise andmete põhjal.

Mida näitab Reiv-Kaart:

 • geneetilised kalduvused
 • kuuluvus ühiskonna kitsemasse või laiemasse ringi
 • visuaalse või akustilise võime omamine
 • kuidas on inimese jaoks parem õppida (individuaalselt, grupis, kirjutada konspekte, kuulata jne)
 • missugust rolli täidab inimene ühiskonnas, kui ta sattub kollektiivi
 • kuidas on paremini toituda ja mis on inimesele tähtsam – söök, jook või ümbritsevad tingimused söömise ajal
 • kas inimene on geneetiliselt seadistatud info õppimiseks, kas ta on loogik või humanitaar
 • suhete ja konfliktide dünaamikat
 • kas inimene on geneetiliselt kohanenud raha teenimiseks teiste inimeste seltskonnas või tema jaoks on parem teha seda üksi
 • missugune koht on tema jaoks komfortne kontoris või kodus, missugune keskkond peab olema
 • kas inimesel on liidrivõimed
 • kuidas luua paremad tingimused lapse arenemiseks, et tugevdada tema individuaalset loodust
 • kas inimene peab spordiga tegelema ja missugune füüsiline aktiivsus on tema jaoks vajalik

Lapsevanemale, kes eksperimenteerib Inimese Disainiga võib lapse kasvatamise protsess rikastada tema tunnetatust. Lapse looduse arusaamine viib automaatselt tema talendite ja oskuste arenemiseni.

Lisainfo:

Algus Lõpp Linn / Asukoht Kursuse nimi
02.11.21 01.12.21 online Курс "ПРОЖИВАЯ СВОЙ ДИЗАЙН"
13.11.21 12.02.22 online Курс "РЕЙВ КАРТОГРАФИЯ"
17.02.22 01.06.22 online Курс "РЭЙВ ABC"
05.05.22 30.06.22 online Курс "РЭЙВ ABC"